1
/
of
1
Klean Eats Lehigh Valley
Month Long Delivery ( once a week)
Month Long Delivery ( once a week)
Regular price
$40.00
Regular price
Sale price
$40.00
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
Choose this option ONLY if you're ordering a Month Long Meal Plan! This delivery fee is for every week within the month and does not need to be re-purchased each week!
Share
