1
/
of
7
Klean Eats Lehigh Valley
Monthly Plans
Monthly Plans
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price
$357.00
Regular price
Sale price
$357.00
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
One month of meal preps 28 meals/ 7 meals per week. Available for pick up or delivery, if delivery is needed for every week please select month long delivery add on, if you will be picking up nothing has to be selected. Add any allergies to the order and accomodations can be made.
Share






